Zalety grawerunku laserowego

Grawerowanie laserem pozwala na ozdabianie różnorodnych powierzchni nawet bardzo drobnymi i skomplikowanymi wzorami. Z tego powodu znajduje wiele zastosowań: służy do ozdabiania przedmiotów na sprzedać i gadżetów reklamowych, pozwala wykonać inskrypcję na konkretną okazję, daje szansę na stworzenie podpisu twórcy czy producenta na dowolnym przedmiocie.

grawerowanie laserem

Grawerowanie laserowe to bardzo szybki i dokładny sposób na znakowanie powierzchni, nawet tych o różnorodnej fakturze. Jest to jedna z najlepszych metod na rynku, nazywana przy tym również najczystszą, ponieważ powierzchni grawerowanej w ten sposób nie trzeba oczyszczać, jest już gotowa do dalszej obróbki czy sprzedaży.

Różnorodność materiałów, na których można wykonać grawer również przyczynia się do ogromnej popularności tej metody. Poza metalem ozdobić można szkło, drewno, ceramikę, gumę, korek, plastik, kamień i inne. Z tego powodu grawer laserowy wybierają zarówno osoby, które pragną podarować oryginalny prezent, rzemieślnicy i małe zakłady znakujący swoje towary, czy duże przedsiębiorstwa, które oznaczają całe partie produktów lub korzystają z grawerstwa jako sposobu na elegancką reklamę na różnych przedmiotach-gadżetach reklamowych, np. na kubkach termicznych. Jest to wszechstronna metoda pozwalająca na nanoszenie wielu wzorów: od logo firmy lub podpisu, przez numery seryjne i daty, aż po dedykacje na wyjątkowe okazje.

grawerowanie laserem

Dodaj komentarz