Teczki ofertowe – przydatne informacje

Każda firma musi skutecznie prezentować swoją ofertę klientom czy kontrahentom. Im lepiej są oni zaznajomieni z ofertą tym szybciej wybiorą atrakcyjne dla siebie produkty. Ofertę zawsze umieszcza się na stronie internetowej, jednak trzeba mieć także wydrukowane różne dokumenty, zdjęcia, cenniki, tak móc je też na żywo zaprezentować klientowi.

Teczki z ofertą reklamową

teczki ofertoweTargi wystawiennicze, biznesowe negocjacje, czy eventy reklamowe są do tego idealne. Wtedy żaden pracownik nie każde potencjalnemu partnerowi biznesowemu wejść na stronę i poszukać sobie informacji na ten temat. Warto zawsze mieć przygotowane firmowe teczki ofertowe w Krakowie. Co będzie zawierać taka teczka i jak ma wyglądać? Zwykle teczka kojarzy się z tekturowym zamykanym ,,opakowaniem”, które ma albo cienką gumkę albo mały rzep, dzięki czemu można je zamknąć, by dokumenty nie wypadały. Takie teczki dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Producenci mogą nadrukować na teczce logo i nazwe firmy, a także grafiki i zdjęcia. Na teczce można na przykład umieścić zdjęcia oferowanych produktów, co na pewno przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowo teczka z nadrukiem firmowym będzie wyglądać bardziej profesjonalnie niż zwykła teczka, gładka, bez napisów. Druga kwestia to zamykanie teczki. Zwykle gumka przeciągnięta przez całą wysokośc teczki przytrzymuje ją tak, by nic z niej nie wyleciało.

teczki ofertoweGumka ma taki sam kolor jak teczka, więc z daleka jest niewidoczna. Jednak gumka często zaczepia się np. o klucze, czy długopisy w torbie, więc nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. Nowoczesne teczki są zamykane na rzep ukryty wewnątrz niej. Wtedy cały nadruk na teczce będzie widoczny ( a nie częściowo zasłonięty gumką), a teczka zawsze będzie solidnie zamknięta. Warto wybierać teczki wykonane z dobrej jakości materiału, który nie będzie się gniótł ani rwał. W teczkach często przechowywana jest duża ilość dokumentów. Teczka może być wtedy wypchana po brzegi, ale to nie znaczy, że musi się nieestetycznie deformować, tak by tworzyły się na niej zagięcia, szczególnie przy brzegach. Dobrej jakości teczki będą świetnie się prezentowały zarówno jeśli w środku będzie jedna kartka papieru, jak i sterta dokumentów.

Reasumując, teczki ofertowe to coś, w co warto zainwestować. Przydają się wtedy, kiedy chcemy zapakować kontrahentowi umowę do podpisania, jak i wtedy kiedy chcemy wręczyć klientowi zestaw ulotek reklamowych do przejrzenia w domu. Dobrze jest celować w teczki dobrej jakości, jak również umieszczać na niej firmowe nadruki i logo.